Nový GAZ Gazella

image

Automobily, pocházející z moderního závodu v Rokiskisi (Litva), jsou u nás dále modifikovány - lepší antikorozní opatření, drobná konstrukční vylepšení, zvyšující životnost vozu a případně také montáž pohonu 4 x 4 s odpojovači předních poloos, respektive i montáž rychlejších převodů pro delší cestování.

Celou modelovou řadu GAZelle charakterizuje odolná masivní konstrukce postavená na žebřinovém nosném rámu a tuhých nápravách zavěšených na listových perech. Zadní náprava je osazena dvojitou montáží, což zajišťuje u celé modelové řady užitkovou hmotnost do 1900 kg. Hydraulický posilovač řízení je součástí základní výbavy. Brzdový systém s posilovačem ovládá přední kotoučové a zadní bubnové brzdy se zátěžovým regulátorem. I díky výkonnému brzdovému systému mohou být všechna provedení vozidel GAZelle vybavena tažným zařízením pro tažení přívěsu do celkové hmotnosti 2.500 Kg. Pohonnou jednotkou použitou ve vozidlech GAZelle dovážených firmou AUTO MAX je výhradně vznětový přeplňovaný motor ANDORIA 4Cti90, splňující ekologickou normu EURO 3. Motory jsou dodávány ve dvou výkonových variantách 66 a 75 kW.

ATS - Svárov je autorizovaný servis vozů GAZ, prodej nových vozů na www.gaz.cz


UAZ předvádí novou, moderní  tvář těchto vozů zaměřenou převážně na mladé řidiče a to u vozů všech kategorii : off-road, pickup,klasické, nákladní atd... Variabilní možnost různých nástaveb, spolehlivost výrazně nadprůměrná. Bezpečný a výkonný to vše a ještě více můžete čekat od těchto vozů.

ATS - Svárov je autorizovaný servis vozů UAZ, prodej nových vozů na www.uaz.cz