Naše firma je oficiálním dovozcem volnoběžek AVM (odpojovače předního náhonu), proto Vám můžeme nabídnout kompletní produkci brazilského výrobce.

Všechny standardní typy máme skladem, můžeme proto garantovat expedici do 24 hodin po objednání, popřípadě osobní odběr v naší provozovně. Vybrat si můžete v tabulce , pokud tam volnoběžky pro Váš vůz nenaleznete, můžete prohlédnout kompletní sortiment, který naleznete v tomto PDF souboru, vybranou položku Vám zajistíme na objednávku.

Samozřejmostí je dvouletá záruka a montážní návody v češtině.

Maloobchodní ceny naleznete v našem e-obchodu, kde můžete volnoběžky zároveň i nakoupit.

 

Stručný popis

Vozidla 4x4 jsou běžně osazena pevnými tzn. neodpojitelnými náboji, což zamená, že se na přední nápravě točí vše až po rozvodovku ( poloosy,diferenciál,kardanová hřídel...). Pokud namontujete na přední náboj volnoběžku AVM budou se při jízdě na zapnutý, pouze zadní náhon, vpředu točit opravdu jen kola. Poloosy, diferenciál i kardan budou odpojeny a v klidu. Tím nejenže ušetříte spotřebu paliva, protože bude menší tření a odpor všech odpojených součástek, ale také se významně zbavíte potencionálního zdroje vibrací. Dále je možné volnoběžky AVM použít za poškozené automatické nebo manuální náboje.

 

Veřejné mínění

Víte co znamená zkratka GAZ ?